loading
X

כמה מילים עלי ועל גישתי לצילום אירועים

בשנת 2006 חזרתי לתל אביב וזאת לאחר כעשרים שנות צילום בארה"ב. (בניו יורק סיימתי תואר שני בצילום, וידאו ומדיה דיגיטלית ב- School of Visual Arts) עם השנים צברתי ניסיון רב בצילום פרויקטים ובבימוי סרטים. ( השנים השקופות 2006. אלוף העולם שלי 2010).. במהלך השנים התפרסמו עבודותיי בעיתונות ובמגזינים נבחרים בארץ ובחו"ל כדוגמת Business Week, Conde Nest Traveler, British Daily Telegraph, The New York Sun ועוד.

גישתי לצילום ארועים בכלל וצילום חתונות בפרט, מורכבת משילוב בין מקצועיות טכנית לבין סקרנות ורגישות למתרחש מול המצלמה. לאורך הקריירה שלי בצילום, הן בסטילס והן בוידאו, אני מתמקד בנפשות הפועלות, במירקם החברתי שאותו בחרתי לתעד, בין אם הוא במרכז הקונצנזוס החברתי או בשוליו. כאשר מדובר בצילום ארוע משפחתי כל שהוא, אני משתדל תמיד לאסוף מידע ופרטים רלוונטיים לכל הקשור בסיפור האישי או הזוגי ומתוך רגישות רבה יוצר מקבץ עבודות המעבירות לצופה את יחודיות החוויה בתמציתיות ובשפה אומנותית רהוטה. (ראו מה הם אומרים) .

X

המלצות

 • איתי ואורטל "הבאר של סבא"

  כבר בפגישה הראשונה עם גידי הבנו שלא מדובר בעוד צלם חתונות, וזה לא היו רק העבודות שלו שהצביעו על כך. הוא ישב איתנו וניסה להבין באמת מי יושב מולו, והביע עניין אמיתי לא רק בנו אלא גם במשפחה שלנו שזה יום חשוב עבורם. גם כשהציג לנו עבודות קודמות שומעים שהוא מתחבר וזוכר מי האנשים, מה הסיפור שלהם, ופרטים קטנים בכל מיני סיטואציות. זה מה שהופך צילום חתונה מטוב למצויין, זה מה שלא תמצאו בכל מקום, וזה מה ששווה את הכסף באמת.
  לאחר מכן ביום האירוע הוא ליווה אותנו כמו חבר אמיתי. הכימיה בינינו באה לגמרי בצילומים. הוא צילם, התאמץ והשקיע מאוד. ידענו ושמחנו על כך שיהיו לנו תמונות אומנותיות, שמספרות סיפור, ולא צילום החתונות הסטנדרטי. התוצאות ממש לא איכזבו, והביקורות של כולם היו מעולות. (אנשים אפילו אמרו שהתמונות יותר יפות מהאירוע) אם גם אתם שותפים להרגשה הזו, ומחפשים צלם עם יכולות אומנותיות גבוהות, גידי הוא צלם וירטואוז שמתאים לכם.

 • רוני ואודי "מטע הפקאן - רישפון"

  לא חיפשנו צלם, כי כשראינו תמונות מחתונה קודמת שהיינו בה פשוט ידענו שלחפש יהיה בזבוז זמן.
  הגענו לגידי בגלל ה"תוצאות" תמונות שונות, לא קיטשיות, מתעדות, מרגשות שתופסות בדיוק את השניה, את הבנאדם.
  תמונות רגישות ומרגשות.
  אבל, זה רק חלק קטן מהסיבה להמלצה שלנו. גידי אכן צלם מדהים אבל הוא גם האיש שאותו הכי כדאי לקחת אתכם ליום החשוב והנפלא הזה. מישהו שכשהו בסביבה קשה לא לחייך (מה שעושה תמונות מעולות...) מישהו שנהנה מהעבודה שלו ועושה אותה בתשוקה גדולה ארוע אחר ארוע.
  אני הרגשתי שהוא לא רק תיעד את הארוע אלא ממש הוסיף לו. ההכנות לחתונה לווו בצחוק והשתטות. גידי היה לחלוטין חלק מהכיף ביום הזה ורואים את זה בכל תמונה ותמונה.
  התמונות מדברות בעד עצמן ולכן אני רוצה לדבר בעד האדם הנפלא הזה...גידי- תודה רבה על כיף גדול וגישה מדהימה!!!

 • יפית וארז "קלאו תל-אביב"

  אני חייבת לספר לכם, שלא היה לי קל לבחור צלם. אני עוסקת בתחום העיצוב וחיפשתי צלם עם ראש! שידע לשלב תמונות שישקפו אותנו ואת מה שקורה בינינו לבין תמונות שיהיו פשוט מיוחדות עם עין שונה ומעניינת.
  אנחנו מאושרים שמצאנו את גידי! למה? אני כבר מפרטת:
  כולם כותבים פה...(מבלי להוריד מאף חוות דעת או ספק אחר) "הוא בן אדם דבר ראשון.." גידי הוא קצת יותר מזה.
  הוא לוקח כל זוג באופן אישי; אכפת לו!
  הוא רואה את כל התמונה כולה ויחד עם זאת שם לב לפרטים הקטנים.
  הוא רגוע, צוחק , קליל וחופשי, המשפחה והחברים התחברו אליו בשניות הראשונות
  מה שהפך את היום הזה לכייפי כ"כ ועם זה הוא מאוד מפוקס על המתרחש.
  סמכנו עליו ב-200% והיינו בכיף שלנו.
  עוד לפני החתונה בכל שיחת טלפון הוא נרתם לעזור, היה לי ממש כיף.
  האמת אני לא אגזים ואומר שהרגשנו כאילו הוא חלק מהמשפחה ביום החתונה (גם ההורים הרגישו ככה)


  החלק האומנותי:)
  היה לנו חשוב שיהיה לנו נוח מול המצלמה, לא כולנו דוגמנים בחיי היומיום ועם גידי היה ממש זורם,הרגשנו חופשי ונהנינו, יש לו את זה,
  הוא שילוב נדיר של כישרון לייצר תמונות יפייפיות ולתפוס ממש אותנו ואת מה שבינינו.
  הוא זרם איתנו וכיוון אותנו - הכל במידה הנכונה:
  יש תמונות מלאות רגש, תמונות עם הצחוקים שלנו, תמונות מכובדות ויפיפיות ברגעים החשובים ותיעוד של האורחים: רציניים, מתרגשים רוקדים משתוללים ..והתמונות המשפחתיות כמובן.
  בקיצור כל מה שבדקתם אצל כל צלם ואמרתם שהיה חסר רק..כזה ורק אם...אז אצל גידי יש הכל!
  גידי הוא אחד ה-ספקים שאנחנו לא מפסיקים לומר כמה שאנחנו מאושרים שבחרנו בו!
  לא היינו במצב כזה- הוא עמד בכל הציפיות ואפילו יותר!
  הוא אישיות!!
  כמובן שקיבלנו דיסקים עם ככככככל התמונות.. ומאז לא בא לנו להפסיק להשוויץ!!


  גידי תודה על מי שאתה ועל הסטייל והמקצועיות.
  אם היינו יכולים לשים שלט תודה מעל גשר ההלכה- היינו עושים את זה אתמול!

 • יערה וגדי "יער חדרה"

  גידי פשוט היה מדהים מהרגע הראשון ועד אחרי קבלת התמונות מהחתונה. הוא היה הצלם הראשון שפגשנו והוא לוקח בכיס הקטן כל צלם אחר שראינו, לא רק מבחינת איכות הצילום והעבודה האומנותית שהוא עושה אלא גם מבחינת הרצינות שלו כלפי הלקוחות. בפגישה הראשונה עוד לפני שסגרנו איתו הוא פשוט תיחקר אותנו על המשפחה שלנו, מה אנחנו אוהבים, איפה נרצה להצטלם וכו... ועוד רשם את הכל. ממש חשוב לו לשמוע את כל הסיפורים של מי גרוש ממי ומי לא מדבר ואת מי אסור לצלם עם מישהו אחר. חשוב לציין שאנחנו לא מהזוגות שיודעים בדיוק איך כל רגע בחתונה יראה ולכן היינו ממש צריכים מישהו שיעזור לנו ויכוון אותנו איפה כדאי להצטלם ואיך. ביום עצמו הוא ממש זרם איתנו אבל גם נתן את האות שלו, ז"א שהוא לבד חיפש מקומות שכדאי להצטלם בהם ברחובות (שם התארגנו) והמליץ לנו על מקומות, הוא גם כל פעם בדק את הגבולות שלנו לגבי מה אנחנו מוכנים לעשות בשביל תמונה טובה והכל היה בדיוק במידה הנכונה. הוא לא ביים לנו תמונות ולא אמר לנו איך לעמוד ואיפה, פשוט זרם איתנו וצילם אותנו הכי טבעי שאפשר.

 • קארין ועודד "גן הפקאן"

  הגענו לגידי דרך המלצה של ידיד קרוב וכבר מפגישת ההכרות ידענו שהוא יהיה הצלם שלנו -
  הוא נותן הרגשה טובה, תמיד מחייך, לא מנסה "למכור" דברים שלא היינו בטוחים שאנחנו רוצים וזרם איתנו בכל מה שרצינו (לפני וביום החתונה)
  בחתונה - הוא הרגיע, השתלב עם האורחים וצילם את החוויה מכל זווית אפשרית (אפילו קיבלנו עליו מחמאות מהאורחים - לא נראה לי ששמעתי אי פעם מישהו שנותן מחמאות לצלם של אירוע וגידי כ"כ מקסים שאנשים באו לומר לנו את זה...)

  בקשר לצילומים - אין מה להגיד - הוא מקצועי ויצאו לנו ה מ ו ן תמונות ממש ממש יפות ואיכותיות!!!
  ממליצה מאוד להכנס לאתר שלו ולבחון את העניין....

 • לורנס ומיטל "חוות רונית"

  גידי בועז האיש המצלמה! גידי! כל כך שמחים על הזכות לעבוד איתך! איזו החלטה חכמה! אמרים שתמונה שווה אלף מילים, במקרה שלנו מדובר בהרבה יותר מתמונה אחת, כל אחת מהן שווה מיליוני מילים! גידי, אתה אדם מדהים עם אישיות נפלאה שמקרינה מהרגע הראשון המון רוגע, חום, אהבה, הבנה, סובלנות בלתי נדלית ומקצועיות ברמה נדירה, בזכותך לנו ולילדים שיבואו בע"ה יש תיעוד נדיר, מרגש וחי ממש ליום שלא יחזור ויותר מהכל, לא יישכח! תודה על הכל, אוהבים מאוד!

 • ענת ורונן "בית פרטי בגליל"

  החתונה הייתה בשבילנו אירוע אינטימי ואישי. התחתנו בחצר של המשפחה, בחוג האנשים הכי הכי קרובים ולכן חששנו קצת- איך הצלם ישתלב בתוך האווירה המשפחתית, עד כמה יצליח להרגיש אותנו ולהעביר את רוח החתונה בתמונות. בפגישה לפני החתונה שיתפנו את גידי במשאלותינו וגם בחששותינו וגילינו מצידו התעניינות כנה, בירור מעמיק מתוך אכפתיות ורצון לקלוע לצרכינו. בחתונה עצמה גידי הרגיש כאחד המוזמנים- הוא השתלב מצוין בין האורחים, גילה מקצועיות גבוהה סביב האתגרים שהצבנו לו (ענייני תאורה למיניהם) ובעיקר, לא נח לרגע. ההתנהלות מולו הייתה נעימה, חברית וטבעית. כשבוע לאחר החתונה, עם חזרתנו מסיני, מיהרנו לאסוף את התמונות. החוויה של הצפיה בהן הייתה סוג של שידור חוזר של החוויה, רק שהפעם היה לנו את העונג לקבל את החוויה הזו מכל כך הרבה כיוונים, זוויות והתבוננויות חדשות. קיבלנו תמונות שהן אמנותיות בחלקן, היסטוריות בחלקן האחר ורובן ככולן- תיעוד מרגש של שלל הרגשות שהיו בחתונה. זו הזדמנות לפרגן לך גידי מכל הלב על היכולת להרגיש ולעביר סיפורים אנושיים ולהודות לך על שהנצחת עבורנו את הסיפור שלנו. רק בשמחות.

 • ציפורה ולהד "הנחלה"

  גידי היה מקצועי, חם, רגוע ומשמח - גם בתהליך שלפני החתונה וגם ביום הגדול עצמו. הוא עזר לנו להירגע ולחייך בשיא הלחץ ואיכשהו גרם לכל מתח להיעלם. הוא גם הצליח לצלם את כל הרגעים הגדולים שלנו בלי להידחף או לחדור לפרטיות של אף אחד. אנו שמחים שמצאנו לא רק צלם מושלם אבל גם בן-אדם זהב!

 • אוהד ונטע "יער חדרה"

  לגידי הגענו במקרה, דרך חיפושינו המייגעים באינטרנט אחר צלם לחתונתנו. מה שהיה עבורנו המדד למציאת ה"צלם" היה אופי הצילום, תפיסת הרגע, ולא השטנצים הרגילים שאליו אנחנו מורגלים אליהם. חיפשנו משהו שונה, חי ואמיתי. זה היה מבחינת הצילום, כן... אבל חשוב לזכור שברגע הכי חשוב בחייכם יהיה עמכם אדם שתמיד יחייך ויחבק אותכם באהבה ושיהיה אמיתי אתכם ועם דעותיכם. וואלה, כל זאת מצאנו אצל גידי, קשה להאמין שאפשר למצוא כזה בעסק "החתונות", ועוד שיסתדר עם השגעונות שלנו. גידי, המון המון תודה על הכל על החיוך על החיבוק
  על האהבה ועל הקלמנטינות הטעימות. אוהד ונטע

 • מיכל ואביבי "וילה פרטית בקסריה"

  גידי צילם וצילם וצילם, והכל יצא כל כך מרשים! כל כך יפה! האוירה עברה דרך התמונות ואפשר להרגיש את הכיף השמחה והנחת. אין פריים לא מוצלח, התמונות ממחישות את האופי היופי וגם את כל הטעמים. בהיותי צלמת בעצמי, אין לי מילים חוץ מ- שאפו גידי!!!! תבורך! ושוב, המון תודה ואהבה מאיתנו.

 • גיא & נעמה "גן הפקאן"

  אם הגעתם לגידי.. אתם יכולים פשוט לעצור,להירגע ולנשום לרווחה... הגעת למנוחה ולנחלה. מהרגע הראשון שנכנסנו לדירה של גידי, פשוט התאהבנו, בהכל , באשיות הכובשת שלו בחום שהוא מקרין, בדירה המטריפה שלו אפילו בכלב שלו.. הוא ליווה אתנו לאורך כל הדרך.. תמיד היה שם לייעץ ולהקשיב ולא רק בדברים שקשורים בצילום... ביום של החתונה בקושי היה אפשר להרגיש אותו וגם כשכן הוא תמיד גרם לנו לחייך ולצחוק וכמובן להוציא מהצחוק הזה את התמונות הכי שוות... אחרי החתונה כשקיבלנו את התמונות זאת הייתה חוויה - התמונות היו פשוט מדהימות! גידי, תודה שעזרת לנו ליצור זיכרון אחד מושלם!! היית מדהים אנחנו כבר
  מתגעגעים.. אוהבים המון המון! גיא ונעמה

 • שרון ואביב "מועדון התאטרון"

  הגענו לגידי דרך צלם שהכרנו שהמליץ לנו עליו. כבר ברגע שראיתי את האתר שלו הבנתי שאני רוצה אותו, הרצון רק התחזק כשפגשנו אותו. גידי אדם נעים, מצחיק, אנושי (אפילו התקשר יום לפני החתונה לשאול איך המרגש) וכל זה מעבר לצלם מדהים, אומנותי ולא אחד שיביים אותך בכל התמונות אלא יתפוס את התמונות הספונטניות והמקוריות. כשבוחרים צלם חשובה המקצועיות אך גם הכימיה וללא ספק מצאנו את שתיהן עם גידי. כשמדברים איתו זה מרגיש כל כך טבעי ללא מחסומים. בחתונה בכלל לא הרגשתי אותו, לא כמו הצלמים שמסתובבים לך בין הרגליים. הוא גרף מחמאות לא רק מאיתנו אלא גם מבני המשפחה אפילו עוד לפני שראו את
  התמונות! מומלץ בחום, כשמצאנו אותו הפסקנו לחפש.

 • דנה וצבי "נאות קדומים"

  לא כתבתי על אף ספק אחרי החתונה אבל על גידי אי אפשר שלא. איזה אדם! גידי באישיות הכובשת והמתוקה שלו, השרה עליי בטחון ושמחה. היה מאוד מקצועי מצד אחד ומאוד חברי ואישי מצד אחר.- היה פשוט כיף איתו. צלם שלא מרגישים כמעט אבל מתרוצץ כל הזמן ונמצא בכל מקום. איזהו האיש שמלמד את החתן שניה לפני החופה איך מורידים את ההינומה לכלה שלא יעשה פדיחות (למרות שהחתן עשה...), איזהו האיש שמצליח להעמיד לתמונות משפחתיות ושזה לא יהיה מעיק. גידי תודה

 • אריאל וישי (בוסטון) "הבאר של סבא"

  גידי בועז, צלם הסטילס בחתונה שלנו, הוא גם אומן וגם אמן. בחתונה מורכבת ולא פשוטה שכללה אורחים דוברי שפות שונות ומשפחות עם ציפיות שונות, גידי, בסיוע צלם המשנה ארנולד, סיפק את הסחורה בצורה יוצאת מן הכלל: הוא תפס את הרגעים החשובים והמיוחדים מזויות בלתי שגרתיות, והיום יש לנו אוסף תמונות ברמה אדירה שמעביר את כל הרגשות והתחושות של האירוע. לגידי יש ניסיון ברור בחתונות משולבות של ישראלים וזרים. עם אנגלית רהוטה, גידי ניווט בין שתי המשפחות לשביעות רצון כל הצדדים. מעל לכל - גידי הוסיף המון אנרגיה חיובית ועזר לנו להירגע לקראת האירוע הגדול והקצת מלחיץ זה שנקרא חתונה.... לסיכום, המלצה חמה חמה מאיתנו: גידי בועז הוא פשוט מקצוען.

 • יונתן ומיכל אביצור "משק יין הנס שטרנבך"

  אם "תמונה שווה אלף מילים" מה נאמר על אלף תמונות מעולות? פשוט היה כיף לראות את גידי בחתונה. הוא לא היה רק איש מקצוע מהמעלה הראשונה אלא גם ממש הרגישו שהוא חלק מהארוע. התמונות שלו מדברות בעד עצמן. גידי לא "ארגן" את ההתרחשות היא פשוט התרחשה בטבעיות לידו כמו שהייתה מתרחשת ליד אחד מהחבר'ה. הייתה לנו חתונה ארוכה וכיף לגלות תמונות גם קצת אחרי כיבוי האורות. וגידי שוב, תודה רבה! מיכל ויונתן

 • ליה ורועי "גן הפקאן"

  כשמסתכלים במילון תחת ההגדרה "אומן", מופיע - גידי בועז! לא יכולנו לבחור טוב יותר, התמונות יצאו מדהימות ומלאות רגש וחיים! כשאנו מביטים בתמונות, בכל פעם מחדש עולה לנו חיוך על השפתיים שמשאיר טעם של עוד מהאירוע המיוחד שהיה לנו... גידי, אתה מקסים, מקצועי, אדיב, נעים, אמין ואנו רוצים להגיד לך ת ו ד ה ! תודה על כל מה שעשית בשבילנו בהמון רצון וסובלנות, תודה גדולה עם המון המון אהבה ! ולאחר כל המחמאות שקיבלנו אנו ממליצים עליך בחום לכל חברינו, התמונות מדברות בעד עצמן... ליה ורועי

X

Contact

Phone : 972-54-7274099